Reference

Týnko, já nevím, co uděl tvůj kaučink s ostatními, ale mě se celkem slušně proměnil život k lepšímu. Hodně mi pomáhají vaše nahrávky (podcasty). Ty a Ráďa jste nabíječky a při rebalancingu se strašně nasměju. Škoda, že se mému Ráďovi už nechce cvičit, ale chápu, že ne každý se chce cítit dobře 😁. Mějte se krásně a zase zítra na viděnou na balónu! Anna K.


Dobrý den paní Tinko. Dnes jsem dozrála a je čas vyjádřit se. Změnil se mi život. Vlastně se mi stále mění. Jsem v nádherném procesu a jsem za to neskonale vděčná.Děkuji za to, že jsem si na vás klikla na internetu. Vaše koučinky, váš hlas, cvičení mi otevřely dveře do světa kouzel. Uvědomila jsem si , že cítím svou duši. Poznala jsem jí. Je to moje všechno! Píši to a tečou mi slzy. Zastavovat ten roztočený kruh je těžké, ale stojí to za to. Naučila jsem se sebelásce, sebeúctě, skutečně milovat své tělo a hlavně vnímat svou duši, cítit pocity v ní a pracovat se vzpomínkami z dětství. Je to opravdu dobrodružná cesta. A ty naše programy ega. To je skutečná třešnička na dortu, ale i to se po krůčcích daří. Přeji si být koučem své rodině a uzdravovat své vztahy se členy rodiny i své tělo. A po krůčcích se mi to daří. Není důležité v jakém věku s tím člověk začne, ale hlavně, že začne!!!! Za to cítím obrovskou vděčnost. Děkuji Bohu, své božské duši, ale hlavně děkuji Tinko vám a vaší rodině, protože vy jste mi tu cestu ukázala. Bůh mi vás poslal! Děkuji, děkuji, děkuji!!! Hana Padevětová.  


Přeji krásný den!!! Posílám ke zveřejnění 🙂 Reference: (nebo jak se tomu říká) – Cítíte, že potřebujete pomoct, něco změnit, ale nevíte koho si vybrat? Komu dát svou důvěru? Proč právě Synergykouče? Proč právě Tínku?

Hm. Také jsem váhala a obrovsky se bála. Teď zpětně to vnímám jako své nejlepší a nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě. S Tínkou jdu již devět měsíců a upřímně, Tínka mi zachránila manželství. Díky ní mé děti nepřišly o svou mámu, kterou milují. Díky ní jsem začala měnit pohled na svět, sebe i druhé a postupně nalézat samu sebe. Začínám se mít ráda a přicházet na to, že svět není nepřítel a že moc vše změnit je pouze v mých rukou.

Díky jejímu vedení jsem začala pravidelně cvičit rebalancing, ikdyž jsem si ze začátku ťukala na čelo. Stačila mi jediná lekce a pocítila jsem ohromnou fyzickou úlevu, lehkost v těle a natolik mě to uchvátilo, že se rebalancing stal nedílnou součástí mého života. Spolu s mentálním koučinkem a doplňky stravy tak tvoří naprosto jedinečnou podporu na mé cestě. Je to geniální.

Díky Tince, jejímu profesionálnímu, laskavemu přístupu, vhledům, zkušenostem a nástrojům, které přináší, rostu a vyvíjím se nejen já, ale celá má rodina. Konečně cítím blahodárnou úlevu a spokojenost. A za to jsem jí nesmírně vděčná. S láskou Jana


Odkedy poznám Tinku a Radka moj život sa vyrazne zmenil. Maju perfekne všetky oblasti života zosuladené a ja som vďačná že sa o svoje skusenosti delia s ostatnými. Absolvovala som viacero kurzov aj individualne koucinky a vďaka tomu mám konečne radost zo života a celkovo som uvolnenejšia. Veľmi oceňujem každodenné aktualizácie energií, doporučenie na stravu a cvičenie rebalancingu je úplný balzam pre moje telo. Po polroku cvičenia mam pevné a vyrysovane telo a nemám ani žiadne bolesti chrbtice. Nikdy by ma nenapadlo ze cvičenie na fit lopte dokáže uvoľňovať emočné odbloky v tele. Za mňa jednoznačne pokračujem s Tinkou a Radkom. Sú skvelí🤩🤩🤩


U Tinky som mala už druhý individuálny koucink a za seba môžem potvrdiť, že nič účinnejšie som za svoj život nezažila. A to som v ezo sférach strávila niekoľko rokov, ale nepomohli mi žiadne metódy a nemali ani trvaly efekt v mojom živote. S Tinkou som riešila moju vnútornú naštvanosť a výbuchy hnevu, čo mi môj syn (3,5r.) neustále spúšťal svojim správaním a ja som sa nevedela z toho začarovaného kruhu vymotať🤔. Tinka vie presne na mieru vypátrať príčinu a dať účinné nástroje ako vyriešiť konkrétnu situáciu. Potom už len treba ísť podľa presného ,,návodu,, a vtedy je výsledok zaručený.

Srdečná vďaka Tinka 🥰🥰🥰💞


…. neviem, či je možné slovami opísať vďačnosť, ktorú človek cíti vo svojom srdci a vo svojej duši. Myslím, že na pochopenie je potrebný vlastný prežitok. S Tínkou a Radkom som sa prvýkrát stretla na prvom seminári, ktorý bol aj ich prvým spoločným. Už tu moja duša cítila absolútnu, bezpodmienečnú dôveru, aj keď sme sa nepoznali. Vykali sme si 😊

Čas pomaly plynul a ja som cítila, že sme sa stali rodinou. Sú mi svojou osobnosťou veľkým vzorom, či už v partnerskom živote alebo každý za seba, pretože nežijú spôsobom ,,vodu káže a víno pije“ , ale všetky svoje skúsenosti s nami zdieľajú na základe svojich prežitých skúseností. Tínka má srdce na dlani pre každého, kto o pomoc skutočne stojí. S jej pomocou som za tie roky neurobila krok späť, dokáže dodať silu, ktorú si každý z nás musí nájsť sám v sebe. Áno, sám v sebe. Ak čakáte, že bude robiť niečo za vás, tak ste na omyle 😊a zbytočne to budete na ňu skúšať 😊 Všetky potrebné nástroje Vám s radosťou odovzdáva.

Vždy aktuálne a ako sa hovorí, ešte ,,teplé“ 😊

Stali sa súčasťou môjho života, teším sa z každého ich posunu a obdivujem ich vytrvalosť, trpezlivosť, tvorbu a záujem o nás, ktorí sa učíme iným tempom. Ďakujem za každé povzbudivé slovo, za lásku a dôveru, ktorú vo mňa majú.

Z celého srdca Ď A K U J E M. Silvia Julenyi


Milá Tinko, milý Radku, z celého srdce chci poděkovat za vaši skvělou práci…. Díky vám jsem se, myslím, hodně posunula, za což jsem nesmírně vděčná. Jsem na cestě přes 20 let (já vím)… Mám za sebou hodně výživný život, plný všelijakých zkušeností… Někdy si říkám, jestli si ta moje dušička nenaplánovala dva životy do jednoho… ❤ Díky své dlouhé cestě a taky díky vaší pomoci jsem, kde jsem, a jsem vážně vděčná, že mě už netrápí spousta každodenních starostí. Snažím se brát život jak jde, žiji v klidu a míru, brzy zahájím spoustu změn… Začnu stěhováním z Prahy, odchodem z práce atd., blíže své rodině….. Ještě jednou velké díky 🙏 za vaši práci a tvorbu.  Děkuji Eva


Jsem moc moc ráda za Tínku i Radka. Prošla jsem několika kurzy a vždy jsem byla bohatší o informace i o prožitek. Tínčino super vnímání a načítání je obrovsky pravdivé a vždy pomůže, když se tomu otevřete. A hlavě jsem moc ráda za rebalancing.🙏Ve svém životě vnímám posun a jsem za něj ze srdce ráda. Děkuji Jana


Ahoj Tinko a Radku moc a moc Vám děkuji že jste tady pro nás. Stále jsem nemohla přijít co je u mě špatně, prostě jsem to vůbec neviděla. A proto jsem se snažila děti ve škole chránit a podporovat. Díky Vám jsem to pochopila a budu dál na sobě pracovat. Děkuji jste úžasní. Cítím se mnohem lépe. 💖💙🤗G, K💖💙🤗


S Tínkou a Radkem jdu už od roku 2018 a vždy se mi od nich dostalo vstřícného a laskavého přístupu a hodně jsem se za tu dobu naučila a posunula.

A jejich Akademie životní energie v členství je naprosto super! Lucie Ž.